Zasady i warunki

eKamienica to marka należąca do eKamienica Sp. z o.o., spółki prawa polskiego zarejestrowanej pod numerami: KRS 0001030981, REGON 525089120, NIP 8992957810 z siedzibą we Wrocławiu przy al. Karkonoska 10, Polska (dalej „my”, „nas”, „nasz”). Firmę reprezentuje Zarząd w osobach Aleksander Downarowicz, Małgorzata Kekin, Jarosław Potoczny.

 

ZASADY I WARUNKI

Poniższe Warunki będą miały zastosowanie do:

  • korzystania z naszej strony internetowej
  • dostawy naszych produktów i usług
  • i ogólnie naszych relacje z Tobą.

 

Wchodząc, uzyskując dostęp lub korzystając w jakikolwiek sposób z naszej strony internetowej, zgadzasz się przestrzegać wszystkich naszych Warunków. Ponadto, gdy rezerwujesz od nas jakiekolwiek usługi i produkty, będziesz to robić zgodnie z Warunkami na tej stronie. Kontynuując rezerwację, potwierdzasz, że przeczytałeś i zrozumiałeś wszystkie niniejsze Warunki i zgadzasz się na ich przestrzeganie. Niniejsze Warunki mogą od czasu do czasu ulegać zmianom. Akceptujesz, że jesteś związany warunkami obowiązującymi w momencie rezerwacji.

Polityka zwrotów/anulowania
Wszystkie poniesione opłaty, zakupione produkty i usługi podlegają regułom opisanym w wiążącej nas z Tobą umowie.

Poufność
Zdajesz sobie sprawę, że podczas naszej wspólnej pracy możesz ujawniać cele, plany na przyszłość, sprawy biznesowe, informacje o pracy, dane osobowe i inne tego typu informacje prywatne. Nie będziemy w żadnym momencie, bezpośrednio ani pośrednio, dobrowolnie wykorzystywać ani ujawniać tych informacji osobom trzecim. Nie ujawnimy dobrowolnie, że jesteś w relacji z nami bez Twojej zgody.

TWOJA AKCEPTACJA NINIEJSZYCH WARUNKÓW

Korzystając z tej Witryny, wyrażasz zgodę na tę politykę. Jeśli nie zgadzasz się z tą polityką, nie korzystaj z naszej Witryny. Dalsze korzystanie z Witryny po opublikowaniu zmian w niniejszej polityce będzie uważane za akceptację tych zmian.

Wrocław, 03.10.2023